ICPH je cenově dostupná možnost jak provozovat internetovou stránku, vlastní Linux server. Předností u ICPH je možnost platit kryptoměnami jako je Bitcoin a nebo nestandardními anonymními metodami jako PerfectMoney, WesternUnion a mnoha dalšími. Informace o zákazníkovi jsou uloženy na serveru v UK a samotné webhostingové účty a servery jsou uloženy v USA. ICPH by měl být přátelský a férový hosting. Uživatelům se doporučuje aby sami pravidelně zálohovali data webhostingu nebo serverů. Zálohy prováděné ICPH nejsou garantovány.

Systém aktivace webhostingových a VPS účtů je plně automatický, takže Váš webhostingový účet by měl být vytvořen automaticky a obdržíte e-mail s vašimi přihlašovacími údaji hned po platbě pomocí Payza/Kreditní karta, PerfectMoney, nebo kryptoměna. Platbu bankovním převodem je nutné provést manuálně z vašeho bankovnictví.

Jak postupovat? Zadejte prosím Vaše doménové jméno, nebo vyberte požadovaný hosting balíček na hlavní stránce. Pak pohodlně dokončete vaší objednávku a získejte přihlašovací údaje k vašemu novému hostingovému účtu. Web hosting můžete spravovat pomocí ovládacího panelu cPanel v češtině.

    

Pokud máte jakékoli dotazy, využijte prosím kontaktní formulář. Jsme tu, abychom vám pomohli a provedli vás procesem objednávání a správou vašeho cPanel hosting účtu. Cílem je spokojený zákazník skrze poskytování individuální podpory zákazníkovi, rychlého zprovoznění účtu a perfektní dostupnosti hostingu.


Co říkají zákazníci?


OMG.. u r great
thank u very much.. great job.

I pay using bitcoins, I love it, u have a great system, instan. Much better than godaddy :D

no need ill see it
thanks for quick help

I gonna buy more hosting and domains with u :) u r doing great

wow
very fast
thanks boss

Hey,
I've seen the website, everything seems to be working fine. I'll create the email
Thanks for everything, you're the best!

by now you have really great support
that's all
+1 happy client
thank you and goodbye

Thank you, and thanks for setting everything up, great server

Dont know if u are a guy or a lady but u deserve a KISS.
Thanks alot.

Thank you very much
I love the way you have helped me.

Thank you very much
You are an Angel
God bless you mightly
Powered by WHMCompleteSolution